بیوگرافی الناز حبیبی

الناز حبیبی,بیوگرافی الناز حبیبی,زندگینامه الناز حبیبی

معرفی کوتاه الناز حبیبی
نام اصلیالناز
نام خانوادگیحبیبی
تاریخ تولد۱۳۶۸/۵/۲۱
محل تولدتهران
تحصیلاترشته تدوین

elnaz habibi,الناز حبیبی و خواهرش,خواهر الناز حبیبی

الناز حبیبی و خواهرش

بیوگرافی کامل و زندگینامه

الناز حبیبی متولد بیست و یکم مرداد ماه ۱۳۶۸ در شهر تهران است. خانواده الناز حبیبی متشکل از پدر و مادر و ۶ فرزند بوده است که مادرش را در سالیان اخیر از دست داده است. تقریبا تمام خانواده و فامیلش در سوئد زندگی می کنند.

البته با اینکه اقوامش در سوئد زندگی می کنند ولی کارهایش را پیگیری می کنند و مدام با او در تماس هستند. منتقد کارهایش برادرش محمد است که اگر ایرادی در دیالوگ هایش یا بازی اش ببیند سریعا او را با احترام نقد می کند.

نکته جالب در بیوگرافی الناز حبیبی علاقه شدیدی است که میان او و خواهرش آی سودا وجود دارد و با اینکه خواهرش فقط دو سال از او بزرگتر است بعد از مادرش برای او مادری کرده است. رفتن خواهرش به سوئد موجب شد ضربه شدید روحی ببیند.

زنده یاد مادرش سر اکثر کارها همراهش بوده است و پشت صحنه از او حمایت عاطفی می کرده است. خودش می گوید مادرم آرزوهای زیادی برایم داشت چون فرزند ته تقاری بودم و با فوت مادرس آسیب روحی شدیدی دیده است.

الناز حبیبی در سن کم وارد عرصه بازیگری شده است. در دوران تحصیل در کلاس پنجم ابتدایی برای بازی در فیلم دفترچه خاطرات انتخاب می شود. برای شروع بازیگری با حمایت پدرش روبرو شده است و پس از کسب اجازه از پدرش در سن ۱۱ سالکی اولین کار هنری خود را تجربه می کند.

عکس الناز شاکردوست,بیوگرافی الناز شاکردوست,خانواده الناز شاکردوست,الناز شاکردوست

hgkhc pfdfd,الناز حبیبی و پدرش,پدر الناز حبیبی

الناز حبیبی در کنار پدرش

افسردگی و مشکلات روحی

الناز حبیبی به دلیل اینکه فرزند آخر خانواده بوده است و مادرش توجه خاصی به او داشته است بعد از اینکه مادر را از دست می دهد به شدت ضربه می بیند. این ضربه روحی آنقدر برای الناز حبیبی سنگین بوده است که به مدت ۴ سال خانه نشین شده است.

او در مدت این سال ها درس خواندن ، کلاس رفتن و کارهای هنری را در به طور کامل کنار گذاشته است. بعد از گذشت این مدت با کمک خانواده اش این دوره غم و افسردگی را پشت سر می گذارد و دوباره به زندگی بر می گردد.

عکس نیکی کریمی,بیوگرافی نیکی کریمی,خانواده نیکی کریمی,نیکی کریمی

الناز حبیبی,طلاق الناز حبیبی,الناز حبیبی و همسرش مهدی صاحب زمانی

الناز حبیبی و همسرش مهدی صاحب الزمانی

شایعه طلاق از همسرش

الناز حبیبی در گذشته در اینستاگرامش عکس های زیادی از همسرش منتشر کرده بود که بعد از پاک کردن این تصاویر گمانه زنی های در فضای مجازی به وجود آمد که به دلیل اینکه از همسرش جدا شده است عکس هایش را پاک کرده است.

بعد از این موضوع او در مصاحبه های اخیر خود از تمام اعضای خانواده اش صحبت کرده است به غیر از همسرش که این جریان هم شایعه طلاقش را تشدید کرد. تا به حال خودش در مورد این موضوع واکنشی نشان نداده است.

به همین جهت باید منتظر عکس العمل الناز حبیبی باشیم. به صرف پاک شدن چند تصویر در اینستاگرام الناز حبیبی که می تواند دلایل مختلفی داشته باشد نمی توان احتمال جدایی وی از همسرش را داد و ممکن است این فقط یک شایعه باشد.

عکس الناز حبیبی,بیوگرافی الناز حبیبی,خانواده الناز حبیبی,الناز حبیبی


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین