بیوگرافی سحر قریشی

بیوگرافی سحر قریشی,سحر قریشی , بیوگرافی سحر قریشی , زندگینامه سحر قریشی

معرفی کوتاه سحر قریشی
نام اصلیسحر
نام خانوادگیقریشی
تاریخ تولد۱۳۶۶/۱۰/۶
محل تولدتهران
تحصیلاتدیپلم

بیوگرافی سحر قریشی,سحر قریشی,قد و وزن سحر قریشی,زندگی خصوصی سحر قریشی

بیوگرافی کامل

سحر قریشی متولد ششم دی ماه ۱۳۶۶ در شهر تهران است. تا قبل از اینکه بازیگر شود تحصیلاتش را تا مقطع دیپلم ادامه است ولی اطلاعات بیشتری در دسترس نیست که تحصیلاتش را ادامه داده است یا خیر.

 

مادرش ندا افشار است و مشوق او در بازیگری بوده است. اعضای خانواده سحر قریشی ۳ نفر هستند. او در خانواده ای کم جمعیت بزرگ شده است و تک دختر است. فقط یک برادر دارد به نام سپهر قریشی که رابطه خیلی عاطفی و خوبی با سحر دارد.

 

رنگ های مورد علاقه سحر قریشی مشکی ، آبی و قرمز هستند. نکته جالب در بیوگرافی سحر قریشی اینست که او اهل فوتبال است و طرفدار پر و پا قرص تیم استقلال است. برادرش سپهر هم طرفدار با تعصب استقلال تهران است.

 

او در گذشته که معروف نبوده است خیلی بلند پرواز بوده است و همیشه این احساس در وجودش بوده است که روزی به موفقیت زیادی دست می یابد. سحر قریشی از بازیگرانی است که او را می شود در استایل های مختلف دید.

 

و به همین جهت به پوشش و مدل لباس هایی که می پوشد خیلی اهمیت می دهد. او در سال ۸۴ با مهران اخوان ذاکری ازدواج کرد و بعد از چند سال زندگی مشترک در سال ۸۸ از او طلاق گرفت و در با مادر و برادرش زندگی می کند.

 

بیوگرافی سحر قریشی,سحر قریشی,سحر قریشی و مادرش,ندا افشار

سحر قریشی در کنار مادرش ندا افشار

قد و وزن سحر قریشی

خودش گفته است که اهل رژیم لاغری و رژیم غذایی هستم چون از سمت پدر و مادر ژن چاقی دارم. قدش ۱۷۰ و ورزش ۵۸ کیلوگرم است و به گفته خودش به شدت نگران افزایش وزن هست و همیشه مراقب است و ورزش می کند.

 

به قول خودش هیچ لذتی بالاتر از غذا نیست و علاقه شدید به غذاها دارد. در تصاویر اینستاگرام سحر قریشی این به وضوح مشخص است که عاشق انواع کباب های معروف ایرانی مثل کباب کوبیده و جوجه کباب است.

 

بازی در تئاتر

سحر قریشی در سال ۱۳۹۶ برای اولین بار بازی در تئاتر را تجربه کرد. او در نمایش لامبورگینی ۲ به کارگردانی سیامک صفری با گریمی متفاوت به روی صحنه رفته است. بازی سحر قریشی در این نمایش جنجال های زیادی ایجاد کرد که چرا از ستاره های سینما در تئاتر استفاده می شود.

 

بیوگرافی سحر قریشی,سحر قریشی,سحر قریشی و برادرش,سپهر قریشی

سحر قریشی و برادرش سپهر قریشی

عمل های زیبایی

خیلی از صفحات شبکه های مجازی شایعه کردن که صورت سحر قریشی عملی است و بینی اش را عمل کرده ، ژل لب تزریق کرده و گونه گذاشته است ولی خودش همه رو تکذیب کرده است.البته در مورد افراد مشهور همیشه این شایعه ها وجود دارند.

 

او در مصاحبه با تی وی پلاس گفت هیچ عمل زیبایی یا تزریق ژل نداشته ام تنها کاری کرده ام برای زیبایی دندان هایم بوده است که آنها را لمینت کرده ام ،  تمام شایعات در مورد عمل های زیبایی ام کذب است و صحت ندارند.

 

بیوگرافی سحر قریشی,سحر قریشی,مهران اخوان ذاکری,سحر قریشی و همسر اولش

سحر قریشی و همسر سابقش مهران اخوان ذاکری

ماجرای طلاق از همسر اول

همسر اول سحر قریشی ، مهران اخوان ذاکری بوده که مشوق او در بازیگری بوده است و در مصاحبه پایانی خود گفت به چه دلیلی می خواهد سحر قریشی را طلاق بدهد.

 

او در مصاحبه اش گفت : سحر همیشه مرا به عنوان مشوق خود یاد کرده است و در مصاحبه های مختلف گفته است که اگر همسرم راضی نباشد دیگر بازیگری نمی کنم و آنرا کنار می گذارم ، بازیگری اگر بخواهد به زندگی خصوصی ام لطمه بزند آنرا کنار خواهم گذاشت.

 

 

من دیگر دوست ندارم سحر بازیگری را ادامه دهد . وقتی سریال دلنوزان پخش شد سحر خیلی مشهور شد و رفتارش کم کم تغییر کرد و در حال حاضر شش ماهی می شود که از همسرم هیچ خبری ندارم.

 

در دادگاه از او شکایت کردم تا جلوی کارش را بگیرم ، اما چون خودم اجاز کار به او داده ام تقاضایم برای ممنوع الکار شدنش رد شد. من از نظر شرعی راضی نیستم همسرم این کار را ادامه دهد.

 

تقریبا اکثرا تهیه کنندگان با شنیدن عدم رضایت من از سحر در فیلم هایشان استفاده نکردند و حق را به من دادند. اما تهیه کننده سریال دلنوازان با من برخورد بدی کرد و از او برای سریالش استفاده کرد.

 

سحر در مصاحبه های زیادی گفته است دیپلم دارد . شما به من بگویید دیپلم را از کدام دبیرستان گرفته است ؟ تصمیم خود را گرفته ام و می خواهم از او جدا شوم و طلاقش میدهم . حرفم را با این متن به پایان می برم که پروانه ها فراموش می کنند روزی کرم بوده اند !

 

پاسخ سحر قریشی در مورد طلاقش

سحر قریشی در برنامه دید در شب با اجرای رضا رشیدپور حضور پیدا بود که با سوال در مورد چگونگی طلاقش روبرو شد. او  در این برنامه برای اولین بار در مورد طلاقش به طور کامل صحبت کرد و ادعاهای همسر سابقش را به طور کل رد کرد.

 

سحر قریشی گفت در ۱۷ سالگی در سل ۱۳۸۴ عقد کردیم و اولین درخواست طلاقم قبل از شروع بازیگری و در سال ۱۳۸۵ بود. در آن زمان مادرم در انگلیس بود و پدرم هم در امریکا زندگی می کرد. بعد از بازیگر شدن و معروف شدنم خانواده همسر سابقم تلفنم رو جواب می دادند.

 

خودشون رو مدیر برنامه من معرفی می کردند و چند تا پیشنهاد کار هم رد کردند. بعدش کلی مصاحبه عجیب و غریب کردند. هیچکس از خوشبختی فرار نمی کند و من واقعا خوشبخت نبودم. زندگی من و همسر سابقم ۳ سال طول کشید.

 

به همین دلیل الان با ازدواج در سن کم خیلی مخالف هستم و به همه دوستانم توصیه می کنم در سن کم ازدواج نکنند. سنم که بالا رفت دیدگاهم تغییر کرد و برخلاف اینکه گفته شد من بعد از معروف شدن جوگیر شدم حقیقت این بود که من بزرگ شدم نه جو گیر ! بعد از جدایی از هسر سابقم مادرم از انگلیس برگشت و با هم زندگی می کنیم.

 

بیوگرافی سحر قریشی,سحر قریشی,شوهر سحر قریشی,سحر قریشی و امید علومی

سحر قرشی و نامزدش امید علومی

نامزدی یا ازدواج با امید علومی

سحر قریشی در برنامه دید در شب به مجرگری رضا رشیدپور حضور یافته بود که با سوال خصوصی رضا رشیدپور در مورد اینکه با امید علومی چه نسبتی داری مواجه شد.

 

سحر قریشی گفت : من در حال حاضر در شرایطی نیستم که بخواهم به تنهایی زندگی ام را ادامه دهم. از قبل امید را می شناختم و الان به صورت محرم ( صیغه محرمیت ) برای آشنایی بیشتر با هم رابطه داریم که اگر انشالله تفاهم داشتیم در آینده ازدواج کنیم.

 

شایعه ازدواج با مهدی طارمی

اخیرا شایعه ای در مورد ازدواج این بازیگر مشهور و مهدی طارمی فوتبالیست مشهور به وقوع پیوسته که سریعا واکنش هر دو طرف را در بر داشت. این شایعه با انتشار یک توئیت در صفحه مهدی طارمی رخ داد . البته مهدی طارمی سریعا شایعه را تکذیب کرد.

 

 

اما نکته جالب توجه در این شایعه این بود که وقتی در مورد این شایعه با سحر قریشی تماس گرفتند جواب واضحی نداد و گفت من به دلیل اینکه این موضوع باعث می شود مجددا در مورد این شایعه مصاحبه ای انجام دهم.

 

سحر قریشی با خنده در ادامه پاسخ تلفنی اش گفته است قرار است با چه کسی ازدواج کنم ؟ فکر می کردم در مورد برادرم تماس گرفته اید تا با من مصاحبه کنید. در پایان این را بگویم که کاربران فضای مجازی از این گونه صحبت ها زیاد می کنند.

 

فیلم مبهم در قطر

فیلم مبهمی که از راه خیلی دور فیلمبرداری شده است در فضای مجازی با عنوان ” مهدی طارمی و سحر قریشی در بازار قطر ” دست به دست شد. با توجه به اینکه این فیلم اصلا سند قابل اعتنایی نبود و واکنشی از این دو نفر در بر نداشت.

 

ازدواج سحر قریشی و همسرش

سحر قریشی بازیگر محبوب سینما و تلویزیون ایران هم اکنون مجرد هستند و خبری مبنی بر ازدواج ایشان منتشر نشده است. چنانچه خبری در  این خصوص توسط ایشان منتشر شود در همین صفحه اطلاع رسانی می گردد.

همچنین ببینید : الناز شاکردوستنیکی کریمی  • سحر دولتشاهینرگس محمدی


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین