بیوگرافی الناز شاکردوست

الناز شاکردوست , بیوگرافی الناز شاکردوست , خانواده الناز شاکردوست , اینستاگرام الناز شاکردوست

معرفی کوتاه الناز شاکردوست
نام اصلیالناز
نام خانوادگیشاکردوست
تاریخ تولد۱۳۶۳/۴/۷
محل تولدتهران
تحصیلاترشته هنر

الناز شاکردوست,ازدواج الناز شاکردوست,قد الناز شاکردوست

زندگینامه و بیوگرافی کامل

الناز شاکردوست متولد هفتم تیر ۱۳۶۳ در منطقه پاسداران در شهر تهران است. در رشته تئاتر تحصیلاتش را در دانشکده هنر و معماری تهران به پایان رسانده است. الناز شاکردوست علاوه بر بازیگری سینما که اصلی ترین حرفه او می باشد به طراحی صحنه ، عکاسی و طراحی لباس نیز مشغول می باشد.

بازیگری را با تئاتر آغاز کرده است. از سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۳ در دو فیلم اینجا … آخر دنیا و مجردها بازی کرد اما به قدر کافی دیده نشد. مجددا در سال ۱۳۸۳ برای بازی در فیلم گل یخ انتخاب شد و با همین فیلم به سرعت به شهرت رسید.

پس از بازی در این گل یخ پیشنهادهای خیلی زیادی برای بازی در فیلم سینمایی به الناز شاکردوست شد. جالب است بدانید او در کمتر از ۱ سال در ۴ فیلم سینمایی بازی کرد و به یکی از ستاره های پرطرفدار سینما تبدیل شد.

الناز شاکردوست و همسرش,علی شاکردوست,الناز شاکردوست و برادرش

الناز شاکردوست و برادرش علی شاکردوست

الناز و خانوادش

اعضای خانواده الناز شاکردوست ۵ نفر هستند . علی برادر بزرگترش و الیکا خواهر کوچکترش هست. الناز شباهت بسیار زیادی به برادرش علی دارد که در تصویری که در همین پست می بینید متوجه این شباهت خواهید شد.

شغل پدر و مادر

وضع مالی خانواده اش خوب است ، پدرش تاجر ابزار صنعتی مانند الکترود و .. می باشد و مادرش خانه دار است. الناز شاکردوست مادرش را عاشقانه و عجیب و غریب دوست دارد.

الناز شاکردوست,الناز شاکردوست و خواهرش,الیکا شاکردوست

الناز شاکردوست و خواهرش الیکا شاکردوست

هنرمندان مورد علاقه

الناز شاکردوست در میان خوانندگان فارسی زبان علاقه خاصی به صدای رضا صادقی دارد. بازیگران زن ایرانی مورد علاقه اش گوهر خیراندیش و گلشیفته فراهانی هستند و بازیگران مرد مورد علاقه اش زنده یاد منوچهر نوذری و شهرام حقیقت دوست هستند که در فیلم چند میگیری گریه کنی با هر دو آنها همبازی بود.

رفاقت با گوهر خیراندیش

یکی از چیزهای عجیب و جالب زندگی خصوصی و بیوگرافی الناز شاکردوست رفاقتش با گوهر خیراندیش که چیزی حدود ۳۰ سال از او بزرگتر است می باشد. آنها مانند دو دوست همسن و سال خوشگذرانی می کنندو یا حتی با هم به رستوران می روند.

الناز شاکردوست,مادر الناز شاکردوست,الناز شاکردوست و مادرش

مادر الناز شاکردوست در انگلیس

دلیل ازدواج نکردن

الناز شاکردوست از بازیگرانی است که در میان خانم های بازیگر به عنوان سوپر استار شناخته می شود ، از همین رو در حال حاضر تمام وقتش صرف تحصیل و بازیگری می شود.

علاقه به فوتبال

الناز شاکردوست از محدود بازیگران زن اهل فوتبال است که اکثر فوتبال های مورد علاقه اش رو می بیند. او طرفدار دو آتیشه پرسپولیس هست ولی اهل کل کل کردن در مورد فوتبال نیست.

همچنین ببینید : سحر قریشیمهناز افشارنیوشا ضیغمیمحمدرضا گلزارنیکی کریمی


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین