بیوگرافی نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی,بیوگرافی نیوشا ضیغمی,زندگینامه نیوشا ضیغمی

معرفی کوتاه نیوشا ضیغمی
نام اصلینیوشا
نام خانوادگیضیغمی
تاریخ تولد۱۳۵۹/۴/۱۸
محل تولدتهران
تحصیلاتلیسانس روانشناسی کودک

Niusha Zeighami,نیوشا ضیغمی و همسرش,نیوشا ضیغمی و آرش پولادخان

نیوشا ضیغمی و شوهرش آرش پولادخان

بیوگرافی و زندگینامه

نیوشا ضیغمی متولد هجدهم تیرماه ۱۳۵۹ در تهران است. تحصیلاتش با شغل بازیگری مرتبط نیست و از دانشگاه شهید بهشتی تهران مدرک لیسانس در رشته روانشناسی کودک دارد. پدرش زنده یا محسن ضیغمی و مادرش فهمیه رستم پور است.

نیوشا ضیغمی فقط یک خواهر دارد که روشا نام دارد. روشا ضیغمی متولد بیست و نهم دی ماه ۱۳۶۹ است. او هم مانند خواهرش نیوشا به بازیگری علاقمند است و چند کار هنری انجام داده است. اسطوره های هنری نیوشا ضیغمی خسرو شکیبایی و اکبر عبدی هستند.

نیوشا ضیغمی با رفتن به کلاس های بازیگری کانون سینماگران کار هنری و بازیگری حرفه ای را آغاز کرد. سپس توسط همین موسسه به مسعود جعفری جوزانی برای بازی در سریال در چشم باد معرفی شد. او در این سریال نقش یک دختر روستایی را بازی کرد.

این اولین تجربه نیوشا ضیغمی در تلویزیون بود که با یک سریال فاخر کار هنری اش را به صورت کاملا حرفه ای آغاز کرد. پس از بازی در این سریال برای بازی در فیلم تردست به کارگردانی محمد علی سجادی  انتخاب شد و اولین فیلم سینمایی اش را تجربه کرد.

عکس شیلا خداداد,بیوگرافی شیلا خداداد,خانواده شیلا خداداد,شیلا خداداد

kd,ah qdyld,نیوشا ضیغمی و خواهرش روشا,خانواده نیوشا ضیغمی

نیوشا در کنار همسرش و خواهرش روشا

مخالفت خانواده با بازیگری

خانواده نیوشا ضیغمی با بازیگر شدنش مخالف بوده اند. البته مادرش فقط نگران آینده او بوده است و با بازیگر شدنش مشکلی نداشته است اما پدرش دوست داشته است که پزشک یا مهندس شود و دنبال بازیگری نرود.

پدرش دوست داشته است که به دنبال کارهای علمی برود و به همین دلیل مخالف کار هنری دخترش بوده است. بعد از اینکه کار هنری را شروع می کند به سرعت به موفقیت های زیادی دست می یابد که همین موضوع باعث می شود پدرش هم مشوقش شود.

عکس الهام حمیدی,بیوگرافی الهام حمیدی,خانواده الهام حمیدی,الهام حمیدی

نیوشا ضیغمی,نیوشا ضیغمی و مادرش,بازیگر شدن مادر نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی در کنار مادرش

آشنایی و ازدواج با آرش پولادخان

نکته جالب این آشنایی این بوده است که همسرش قبل از آشنایی با او با دیدن فیلم هایش عاشق او شده است و دوست داشته است با او ازدواج کند. البته در این میان دلشوره هاییهم داشته است که ممکن است نیوشا ضیغمی شبیه کارهایش نباشد.

آرش پولادخان گفته است دوست نداشتم به عنوان هوادار به نیوشا نزدیک شوم و با کلی فکر کردن به این نتیجه رسیدم کهاز روشی دیگر به نیوشا نزدیک شوم. به همین جهت به عنوان سرمایه گذار یکی از فیلم هایش به او نزدیک شدم.

خوشبختانه همه چیز خوب پیش رفت و نکته مهم در این ارتباط این بود که نیوشا از چیزی که من فکر می کردم خیلی صادق تر و مهربان تر بود. نیوشا ضیغمی ازدواجش با همسرش را یکی از بهترین اتفاق های زندگی اش می داند.

عکس نیوشا ضیغمی,بیوگرافی نیوشا ضیغمی,خانواده نیوشا ضیغمی,نیوشا ضیغمی


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین