بیوگرافی شیلا خداداد

شیلا خداداد,بیوگرافی شیلا خداداد,زندگی نامه شیلا خداداد

معرفی کوتاه شیلا خداداد
نام اصلیشیلا
نام خانوادگیخداداد
تاریخ تولد۱۳۵۹/۸/۱۴
محل تولدتهران
تحصیلاتمهندسی شیمی

Shila Khodadad,شیلا خداداد و همسرش,فرزین سرکارات شوهر شیلا خداداد

شیلا خداداد و همسرش فرزین سرکارات

بیوگرافی و زندگینامه

شیلا خداداد متولد چهاردهم آبان ماه ۱۳۵۹ در شهر تهران است. تحصیلاتش را در رشته مهندسی شیمی در دانشگاه آزاد اسلامی به پایان رسانده است. ورزش های مورد علاقه اش فوتبال و والیبال هستند و تیم مورد علاقه اش استقلال است.

نکته جالب در بیوگرافی شیلا خداداد این است که به صورت کاملا اتفاقی بازیگر شده است. به طور اتفاقی مسعود کیمیایی او را در داروخانه می بیند و به او پیشنهاد بازی در فیلم اعتراض را می دهد. پس از موافقت و بازی در این فیلم به سرعت به شهرت می رسد و جایگاه خود را در سینما تثبیت می کند.

شیلا خداداد با دکتر فرزین سرکارات ازدواج کرده است و حاصل ازدواجش دو فرزند ( یک پسر و یک دختر ) است. سامیار سرکارات بیست و هفتم آبان ماه ۱۳۹۲ متولد شد. ساتین سرکارات یکم فروردین ماه ۱۳۹۶ متولد شد.

همسر شیلا خداداد یک مطب هم در شهر دبی دارد که به گفته خودش با اینکه مشغله کاری اش زیاد است اما دوست دارد هر چند مدت یکبار با خانواده به سفر برود و زمان هایی که برای طبابت به دبی می رود همسر و فرزندانش را نیز با خود به سفر می برد.

adgh onhnhn,شیلا خداداد و پسرش,سامیار سرکارات پسر شیلا خداداد

شیلا خداداد و پسرش سامیار

ماجرای آشنایی و ازدواج

شیلا خداداد در مورد آشنایی با همسرش گفته است که قصد عمل بینی ام را داشتم ولی به دلیل حساسیت بالایی که روی چهره ام داشتم دوست نداشتم چهره ام تغییر کند. زمانی که چند نفر از همکارانم دکنت سرکارات را توصیه کردند پیش ایشان رفتم.

پس از تحقیق مطمئن شدم کارشان خوب است و برای عمل بینی ام موافقت کردم. دکتر سرکارت همسر شیلا خداداد اینچین ادامه داد : بعد از اینکه بینی شیلا را عمل کردم دیدم خیلی خوب شده است و پیش خودم گفتم خودم با ایشان ازدواج می کنم.

به هر حال ایشان برای جراحی مدتی به مطلب من رفت و آمد داشتند و در همین معاشرت ها متوجه شده بودم که با هم اشتراکاتی داریم. به همین دلیل با هم بیشتر آشنا شدیم و خیلی زود هم ازدواج کردیم چون هیچکدام به آشنایی های طولانی معتقد نبودیم.

خانواده هایمان هم از لحاظ فرهنگی خیلی به هم شبیه بودند و برای اینکه می خواستیم زندگی مشترک تشکیل دهیم خیلی تشویق شدیم. پس از توافق نظر بین خودمان و خانواده هایمان ازدواج کردیم.

همچنین ببینید : مهتاب کرامتیساره بیاتهانیه توسلینیوشا ضیغمی


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین