بیوگرافی آزاده نامداری

آزاده نامداری , بیوگرافی آزاده نامداری , زندگینامه آزاده نامداری , خانواده آزاده نامداری

معرفی کوتاه آزاده نامداری
نام اصلیآزاده
نام خانوادگینامداری
تاریخ تولد۱۳۶۳/۹/۹
محل تولدکرمانشاه
تحصیلاتلیسانس مدیریت صنعتی

Azadeh Namdari,آزاده نامداری و شوهرش,همسر دوم آزاده نامداری سجاد عبادی

آزاده نامداری در کنار همسر دومش سجاد عبادی

بیوگرافی و زندگینامه

آزاده نامداری متولد نهم آذر ماه ۱۳۶۳ در شهر کرمانشاه است. تحصیلاتش را در رشته مدیریت صنعتی در دانشگاه شهید بهشتی تهران به پایان رسانده است و از همین دانشگاه مدرک کارشناسی گرفته است.

فعالیت هنری اش را در شهر زادگاهش در سن هجده سالگی آغاز کرده است و در شبکه زاگرش که شبکه استانی کرمانشاه است برنامه اجرا می کرده است. با کمک مجری محبوب و مشهور برنامه صبح بخیر ایران ( اقبال واحدی ) در تهران فعالیتش را ادامه می دهد.

در تهران با برنامه خط مستقیم از شبکه تهران شروع به فعالیت می کند. در سال ۱۳۸۴ برای برنامه تازه ها تست می دهد و قبول می شود ، ۴ سال به عنوان مجری برنامه تازه ها که یکی از قسمت های برنامه پر بیننده سیمای خانواده بود فعالیت می کند.

این برنامه پربیننده باعث به شهرت رسیدن آزاده نامداری می شود. او با حضور در یک برنامه تلویزیونی بنام شب آدینه که متعلق به صدا و سیمای همدان است رکورد آمار پیامک های ارسالی مخاطبین را در شبکه استان همدان شکست.

Hchni khlnhvd,دختر آزاده نامداری,گندم عبادی و سجاد عبادی

آزاده نامداری به همراه همسر و فرزندش

ازدواج و طلاق از فرزاد حسنی

خبر ازدواج این زوج برای همه جذاب بود. به همین دلیل چون پیش زمینه ای وجود نداشت همه رسانه ها منفجر شدند. آزاده نامداری و فرزاد حسنی ششم تیرماه ۱۳۹۲ نزد نوه امام راحل عقد کردند و حاج حسن خمینی صیغه عقد را میان این دو جاری کرد.

مدت زیادی نگذشت که این زوج متوجه شوند نمی توانند زیر یک سقف زندگی کنند. حدود یک سال بعد در خردادماه ۱۳۹۳ از هم جدا شدند که این خبر به دلیل اینکه این زوج به عنوان زوج نمونه در برخی رسانه ها حضور داشتند همه را شوک زده کرد.

اولین کسی که واکنش نشان داد آزاده نامداری بود که در تاریخ بیستم مردادماه ۱۳۹۳ رسما اعلام کرد از همسرش جدا شده است. بعد از این موضوع و جنجال های حول آن آزاده نامداری پس از یک سال با سجاد عبادی ازدواج کرد.

همچنین ببینید : آزاده صمدیالناز شاکردوستپرستو صالحیمهناز افشار


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین