بیوگرافی شقایق فراهانی

شقایق فراهانی , بیوگرافی شقایق فراهانی , زندگینامه شقایق فراهانی

معرفی کوتاه شقایق فراهانی
نام اصلیشقایق
نام خانوادگیفراهانی
تاریخ تولد۱۳۵۱/۵/۲
محل تولدتهران
تحصیلاتکارشناسی نقاشی

shaghayegh farahani,شقایق فراهانی و پسرش,سام حسابی پسر شقایق فراهانی

شقایق فراهانی در کنار پسرش سام حسامی

بیوگرافی و زندگینامه

شقایق فراهانی متولد دوم مردادماه ۱۳۵۱ در شهر تهران است. خانواده شقایق فراهانی متشکل از پدرش ( بهزاد فراهانی ) ، مادرش ( فهیمه رحیم نیا ) ، خواهرش ( گلشیفته فراهانی ) و برادرش ( آذرخش فراهانی ) بوده است.

تمام افراد خانواده پدری اش هنرمند هستند. تحصیلاتش را در رشته نقاشی تا مقطع کارشناسی ادامه داده است و مدرکش را از دانشگاه آزاد اسلامی اخذ کرده است. به دلیل اینکه در خانواده ای هنرمند به دنیا آمده است از کودکی وارد عرصه هنر شده است.

سال ۱۳۷۹ سالی خیلی خوبی برای شقایق فراهانی بود زیرا با بازی در فیلم چتری برای دو نفر در کنار بازیگرانی همچون هدیه تهرانی و رضا کیانیان توانست جایگاه خود را در سینما تثبیت کند و به شهرت برسد.

arhdr tvhihkd,شقایق فراهانی و پدرش,شقایق فراهانی و مادرش

شقایق فراهانی در کنار پدر و مادرش

ازدواج و طلاق

شقایق فراهانی در سن کم ازدواج کرده است و بعد مدتی متاسفانه از همسرش طلاق گرفته است. از آقای حسامی همسر سابق شقایق فراهانی اطلاعاتی در دسترس نیست. نکته جالب در بیوگرافی شقایق فراهانی اینست که در ۲۰ سالگی طعم مادری را حس کرده است.

ثمره ازدواجش با آقای حسامی پسریست به نام سام حسامی که مادرش عاشقانه دوستش دارد. او در مصاحبه های مختلف از رابطه عاطفی شدید با پسرش صحبت کرده است و گفته است در برخی مواقع از پسرم نبود نمی توانستم شرایط را تحمل کنم.

شقایق فراهانی,همسر شقایق فراهانی,حسامی شوهر شقایق فراهانی

رفاقت با فرزند

در مصاحبه ای در مورد رابطه اش با فرزندش صحبت کرده است که در ادامه می توانید در همدوره مطالعه نمایید. شقایق فراهانی گفت : در زندگی روزهای سخت و شیرین زیادی را تجربه می کنیم و همین دلیل خوشبختی است که زندگی مان یکنواخت نیست.

رابطه ام با پسرم دوستانه بوده است و با این او فرزند طلاق بوده است سعی خود را کرده ام که مشکلی با هم نداشته باشیم. در این راه از مشاورین و روانشناس ها هم کمک گرفته ام و با پسرم طوری برخورد می کنم که اعتمادش را جلب کنم.

دوست دارم بیش از هر چیزی با پسرم دوست باشم و امیدوارم در این راه موفق شده باشم. ممکن است در زندگی مسائلی پیش بیاید که کنار امدن با آن به اندازه یک عمر طول بکشد اما  خدا را شکر می کنم که تلاشم را برای آگاهی فرزندم انجام داده ام.

همچنین ببینید : بهنوش بختیاریشقایق دهقانگلشیفته فراهانی


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین