بیوگرافی بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری,بیوگرافی بهنوش بختیاری,زندگینامه بهنوش بختیاری

معرفی کوتاه بهنوش بختیاری
نام اصلیبهنوش
نام خانوادگیبختیاری
تاریخ تولد۱۳۵۴/۲/۲۹
محل تولدتهران
مدرک تحصیلیلیسانس زبان فرانسه

behnoosh bakhtiari,بهنوش بختیاری و مادرش,بهنوش بختیاری و پدرش

بهنوش بختیاری به همراه پدر و مادرش

بیوگرافی کامل و زندگینامه

بهنوش بختیاری متولد بیست و نهم اردیبهشت ماه ۱۳۵۴ در شهر تهران ( بیمارستان اقبال ) است. تحصیلاتش را در زمینه مترجمی زبان فرانسوی تا مقطع کارشناسی ادامه داده است و از دانشگاه آزاد اسلامی مدرک خود را دریافت کرده است.

پدرش بختیاری است و مادرش اهل تهران است. خانواده بهنوش بختیاری ۶ نفره است. دو برادر و یک خواهر بزرگتر از خودش دارد که همگی متاهل هستند. در تیرماه ۱۳۷۸ با نویسنده کارهای مهران مدیری ( محمدرضا آرین ) آشنا شد و ازدواج کرد.

موسیقی مورد علاقه اش موسیقی کلاسیک است و از میان خوانندگان پاپ به صدای زنده یاد ناصر عبداللهی ، رضا صادقی و مازیار فلاحی علاقمند است. به موسیقی رپ هیچ علاقه ای ندارد و به هیچ وجه رپ گوش نمی کند.

بهنوش بختیاری,بهنوش بختیاری و شوهرش,محمدرضا آرین همسر بهنوش بختیاری

معتبرترین عکس های منتشر شده به عنوان همسر بهنوش بختیاری

نکته جالب در بیوگرافی بهنوش بختیاری این است که غذای مورد علاقه اش مانند بسیاری از ایرانیان چلوکباب کوبیده است. در کودکی بسیار آرام بوده است و علاقمند بوده است که مهماندار هواپیما شود. عاشق سفر کردن است و به شعر خواندن و خطاطی نیز علاقمند است.

ابتدا به عنوان منشی صحنه وارد عرصه هنر شد اما به خاطر علاقه اش به بازیگری به مدرسه رسام هنر رفت و یک دوره یک ساله آموزش بازیگری را زیر نظر مهتاب نصیرپور گذارند. اولین حضورش در تلویزیون با سریال هوای تازه به کارگردانی محمد رحمانیان در سال ۱۳۷۵ بود.

در سال ۱۳۸۳ با بازی در سریال خانه به دوش به شهرت رسید. پس از آن در چند سریال ( جایزه بزرگ ، شب های برره وباغ مظفر ) به کارگردانی مهران مدیری حضور یافت و خود را به عنوان یکی از بازیگران اصلی طنز سینما و تلویزیون معرفی کرد.

fik,a fojdhvd,بهنوش بختیاری و خواهرش,بهناز بختیاری

بهنوش بختیاری در کنار خواهرش بهناز

شایعه طلاق گرفتن

چندی پیش شایعه ای در فضای مجازی با عنوان طلاق بهنوش بختیاری پخش شد که توسط خودش تکذیب شد. او در مصاحبه ای گفت که این شایعه را شنیدم و خیلی هم دلم شکست . در حال حاضر ۹ سال است که با همسرم داریم زندگی می کنیم.

خدا را شکر می کنم و از زندگی با همسرم راضی هستم. قصد جدایی و طلاق ندارم و از همه می خواهم به این شایعات پایان دهند. خودش دلیل این شایعه را این موضوع می داند که همسرش در مراسم ها همراهی اش نمی کند و این موضوع باعث دامن زدن به شایعه ها می شود.

بهنوش بختیاری اضافه کرد که همسرم به دلیل اعتقادات و طرز تفکرش دوست ندارد تصویرش جایی منتشر شود و این موضوع را از روز اول با من در میان گذاشته است و چیز جدیدی نیست. حتی چند بار عکس های مختلفی به عنوان همسر بهنوش بختیاری پخش شد که توسط خودش تکذیب شد.

البته این موضوع جدیدی در فضای مجازی نیست چون هر بازیگری با هوادارنش عکس می گیرد بعدها آن عکس به عنوان همسرش معرفی می شود. به نظر می آید محمدرضا آرین همسر بهنوش بختیاری آدم خجالتی باشد یا اینکه تحمل قضاوت هایی که در فضای مجازی می شود را نداشته باشد که در هر صورت باید به او حق داد.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین