بیوگرافی فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی,بیوگرافی فاطمه گودرزی,زندگینامه فاطمه گودرزی

معرفی کوتاه فاطمه گودرزی
نام اصلیفاطمه
نام خانوادگیگودرزی
تاریخ تولد۱۳۴۲/۴/۱۹
محل تولدتهران
تحصیلاتدیپلم اقتصاد

فاطمه گودرزی,فاطمه گودرزی و پسرش,پویان گنجی

فاطمه گودرزی و پسرش پویان گنجی

بیوگرافی کامل

فاطمه گودرزی متولد نوزدهم تیرماه ۱۳۴۲ در شهر تهران است. وی اصالتا از اقوام لر شهر بروجرد است. همسر عبدالرضا گنجی کارگردان سینما است. خانواده فاطمه گودرزی ۴ نفره است و یک پسر به نام پویان گنجی دارد که بازیگر است و دخترش نیز آوا نام دارد.

مدرک تحصیلی فاطمه گودرزی دیپلم در رشته اقتصاد است. علاقه بسیاری به آشپزی دارد و مطالب مربوط به آموزش آشپزی را دنبال می کند. خودش گفته است که دوست دارد به صورت حرفه ای آشپزی کند و احتمال مانند دیگر بازیگران رستوران تاسیس کند.

در ابتدا یک دوره ۲ ساله تئاتر را گذرانده است . شروع بازیگری او به صورت حرفه ای به سال ۱۳۶۷ بر می گردد که با بازی در فیلم گالش های مادربزرگ اولین حضور تلویزیونی خود را تجربه کرد. اولین حضور سینمایی او فیلم به خاطر همه چیز در سال ۱۳۶۹ بود.

عکس فاطمه گودرزی,بیوگرافی فاطمه گودرزی,خانواده فاطمه گودرزی,فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی,فاطمه گودرزی و دخترش,آوا گنجی

فاطمه گودرزی و دخترش آوا گنجی

دنبال کردن ورزش حرفه ای

فاطمه گودرزی در جایی گفته است که همیشه دنبال ورزش بوده است و در دبیرستان به والیبال علاقه داشته است و بازی می کرده البته به صورت حرفه ای والیبال را دنبال نکرده است و بعد از مدتی کلا والیبال را کنار گذاشته است.

بعد از والیبال به دنبال ورزش بدنسازی و شنا رفته است و مرتب و با نظم این ورزش ها دنبال می کرده است. بعد از تشکیل تیم والیبال هنرمندان مجددا به ورزش قدیمی خود بازگشته است و در تیم والیبال هنرمندان بازی می کند.

عکس میترا حجار,بیوگرافی میترا حجار,خانواده میترا حجار,میترا حجار

فاطمه گودرزی,کودکی فرزندان فاطمه گودرزی,عبدالرضا گنجی شوهر فاطمه گودرزی

پویان گنجی فرزند و عبدالرضا گنجی همسر فاطمه گودرزی

بیوگرافی همسر فاطمه گودرزی

عبدالرضا گنجی متولد سال ۱۳۳۴ در شهر تهران است. کارهای هنری را از سال ۱۳۵۲ با بازی در تئاتر شروع کرده است. بعد از آن به عنوان دستیار کارگردان در ساخت چند فیلم کوتاه مانند فیلم آخرین سند مشارکت داشته است. اولین فیلم سینمایی بلند عبدالرضا گنجی حریف دل است که در سال ۱۳۷۵ ساخته شد.

روش زندگی و شوهرداری

فاطمه گودرزی در مصاحبه ای در مورد زندگی مشترکش و نحوه رابطه اش با همسرش عبدالرضاگنجی که یکی ازکارگردانان سینماست توضیحاتی داده است که خواندش خالی از لطف نیست در ادامه با همدوره همراه باشید.

همسرم عبدالرضا گنجی با من همکار است و همین موضوع که هر دو در کارهای هنری فعالیت داریم باعث شده است که حرف های مشترک بسیاری داشته باشیم. به همین خاطر شغل یکدیگر را به خوبی درک می کنیم.

شیوه ما برای زندگی مشترکمان این است که به هم اجازه نفس کشیدن می دهیم ! خیلی از زوج ها فکر می کنند که دوست داشتن خود را باید با کنار هم بودن به هم نشان بدهند در حالی که زیادی در کنار هم بودن باعث تکراری شدن می شود.

این موضوع باعث می شود زن و شوهر حرف مشترکی برای هم نداشته باشند. برای ایجاد حرف غیر مشترک باید خاطره های غیرمشترک وجود داشته باشد و به همین خاطر گاهی زوج ها باید اجازه سفر بدون یکدیگر را به هم بدهند.

به نظر من این دوری موقتی و کوتاه مدت باعث نزدیک تر شدن آنها به هم می شود. حداقل این فرمول ( اجازه نفس کشیدن ) در زندگی من به خوبی جواب داده است و باعث تداوم زندگی مشترک من و همسرم شده است.

عکس بهنوش بختیاری,بیوگرافی بهنوش بختیاری,خانواده بهنوش بختیاری,بهنوش بختیاری


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین