محصولات بهداشتی جنسی

محصولات بهداشتی جنسی

 

خرید کاندوم  – اعتماد کردن به محصولات اینترنتی مقداری سخت شده و ازطرفی برای خرید محصولات بهداشتی جنسی ، اکثر خریداران کسل و مضطرب ، این مشکل رو دارند که محل فیزیکی فروش این نوع محصولات در نقطه دورتری نسبت به خانه واقع شده و همچنین از خرید و گفت و گو در مورد این موارد خجالت ( نوعی محفوظ به حیا ) میکشند که در یک مکان فروش شلوغ که در محله خود واقع شده است صحبت از خرید این نوع موارد کنند.

بیشتر فروشگاه های اینترنتی با توجه به بررسی انجام شده به نفع خود کار میکنند و دوست دارند حتی موارد تبو و غیرقانونی که زیرمجموعه جنسی میباشند را به فروش برسانند این موارد مانند اسپری های تاخیری با دوز بالا و عروسک های جنسی که بر هم زننده ی کانون گرم خانواده است را در بر میگیرد اما این را باید بگویم که حتی فروشگاه های اینترنتی خاص وجود دارند که علاوه بر منافع خود ، منافع مشتری رانیز در نظر میگیرند.

هر ماه هر خانواده ای نیاز به وسایل بهداشتی  آرایشی و … دارد که میتواند به عنوان یک پک ماهانه این موارد را درخواست کند و به طور روال ماه به ماه با استفاده از صندوق از آن استفاده کند. محصولات جنسی ابعاد مختلفی دارند و جنس های جور وا جور که عبارت اند از انواع کاندومانواع ژل روان کننده آمیزشیانواع ژل تاخیری . کاندوم به عنوان لباس کار ، امنیت شما را روی تخت رابطه برقرار میکند و با خیال راحت میتوانید لذت همراه امنیت کامل را تجربه کنید و به نحو احسنت رابطه جنسی را ادامه دهید اما ژل روان کننده میتواند برای سکس دردناک مناسب باشد و رابطه جنسی را برای زنان ، داخل استخر و یا روی تخت مطبوع تر کند اما به علاوه همزمان کننده انزال میتونه توسط ژل تاخیری آبی انجام گیرد که در کنار سکس ایمن و مطبوع باعث کنترل انزال در رابطه جنسی میشود.

نه فقط دنیا بلکه هر انسانی به علاوه مردم ایران نیاز به این محصولات دارند بر خلاف مردم دنیا که نیازهای زندگی زناشویی شان را به صورت رک و پوست کنده بیان میکنند اما داخل ایران به این موضوع بسیار خجالت وار و فیلتر شده نگاه میکنند و هر کسی نمیتواند نیازش را حتی از داروخانه تهیه نماید بررسی های جدید در رابطه با فروشگاه های اینترنتی جدید آماده کردیم که میتوانیم یک فروشگاه منحصر به فرد که علاوه بر اجناس داخل فروشگاه ، مشاوره آنلاین نیز انجام میدهند را به شما معرفی کنیم و میتوانید حتی با خیال راحت با مشاوران آنها در رابطه با خرید کاندوم و خرید ژل تاخیری رک و پوست کنده سوال بپرسید و در انتها با بسته بندی محرمانه ای که دارند هنگام دریافت با خیال راحت میتوانید بسته را جلوی درب منزل کنار چشم و گوش همسایه دریافت کنید.

علاوه بر بررسی و چک کردن محصولات توسط  فروشگاه رسمی تیبوکا بدانید که جهت اعتماد شما ، این محصولات  دارای مجوز بهداشت و سلامت میباشند و همچنین به صورت با کیفیت توسط شرکت های ایرانی اما با ابزار آلات فوق پیشرفته خارجی تماما در ایران تولید و به عرضه میرساند. و علاوه بر نظارت حداکثری روی محصولات این فروشگاه بر روی بسته بندی دقت لازمه را دارد تا ۱۰۰% محرمانه و تحویل درب منزل انجام گیرد.

مهم ترین بحث در زمینه زناشویی را میتوان بحث رابطه جنسی نامید، که با گذشت زمان از دوران زندگی با شریک زندگی، میتوان سبک زندگی و بهترین روش برای داشتن رابطه جنسی به عنوان اینکه موجب میشود تا انسان با انرژی بهتر و تعادل بیشتر زندگی را ادامه دهد نامید. حال میخواهیم ۳ دسته از محصولات مهم فروشگاه اینترنتی تیبوکا که میتونه یک پک عالی جنسی- زناشویی باشد و شما را به نهایت لذت جنسی برساند. معرفی کنیم، با ما در ارتباط باشید.

خرید کاندوم – ژل تاخیری – ژل روان کننده (مشاور آنلاین  و محرمانه )

این سه محصول بهداشت جنسی که هر کدام به طور منحصر به فرد کاربردها و ویژگی های خاصی دارند تا ما را به سمت خریدشان سوق دهدند . خرید کاندوم همیشه جذاب بوده و از طرف خرید کننده همیشه به رنگ و طعم و یا خاردار – تاخیری شناخته میشود به عنوان یک جنس تحریک آمیز نام برده میشود اما در رابطه با خرید ژل لوبریکانت روان کننده این موضوع به عنوان یک محصول تکمیل کننده که برای بانوان و محافظت از پاره نشدن کاندوم در حین رابطه استفاده میشود .

یعنی روان کننده موجب لذت بخش تر شدن رابطه کمک میکند و مانع مقاربت دردناک میشود زیرا که با لیز کردن سطح کاندوم علاوه بر پاره نشدن آن باعث لذت بردن بانوان از آن رابطه میشود . و در پایان خرید ژل تاخیری برای آن دسته از افراد که مشکل زود انزالی دارند مناسب است این ژل بدون داشتن عوارضی میتواند انزال شما را کنترل و موجب انزال همزمان با پارتنر جنسی خود شوید. در ادامه به طور مفصل به تمام این موارد خواهیم پرداخت.

خرید کاندوم از فروشگاه اینترنتی تیبوکا که انواع مختلفی دارد ، و در این دنیای انواع کاندوم میتوان بهترین را به شما پیشنهاد داد. انواع مختلف کاندوم عبارت است از :

کاندوم های معمولی و کلاسیک:

این نوع کاندوم بسیار ساده است و برای کسانی که میخواهند خرید کاندوم ساده را انجام دهند مناسب است در بعضی موارد این کاندوم ها روان کننده اضافی همراه با رایحه فوق تحریکی دارند که میتواند میل جنسی را افزایش دهد

کاندوم های فانتزی:

این کاندوم ها که به نام کاندوم های فانتزی شناخته میشوند دارای اشکال عجیب غریب نیز میباشند مثل کاندوم عروسکی و کاندوم فضایی . کاندوم های عروسکی که بیشتر روی بحث فان کار میکنند و به درد استفاده در حین رابطه جنسی نمیخورند و فقط در مراسم مختلف برای فان ، افراد مختلف آن را نصب میکنند. و همچنین به فاندوم نیز معروف هستند.

اما کاندوم های فضایی کاملا برای استفاده در رابطه جنسی تولید میشود و این کاندوم ها دارای خارهای درشت نیز میباشند که به سریعتر به ارگاسم رسیدن بانوان کمک میکند این کاندوم ها که دارای خار یا شاخک ۱ سانتی متری در جهت تحریک نقطه G بانوان استفاده میشود و باعث بالا رفتن اعتماد به نفس آقایان در رابطه جنسی میشود.

کاندوم های نازک:

خرید کاندوم نازک برای آن دسته از افرادی که به رابطه جنسی بدون کاندوم علاقه دارند مناسب است چرا که دارای بدنه ای فوق شفاف و نازک میباشد که به خودی خود موجب تحریک و القای گرمای جنسی در حین رابطه برای هر دو طرف نیز میشود.

کاندوم های بافت‌دار و زبر

این کاندوم‌ها به طور معمول خاردار هستند و برآمدگی‌های هلالی، شیارها و نوارهای برجسته‌ای در آنها دیده می‌شود. آنها برای افزایش لذت، گاهی برای مردان و گاهی برای بانوان و گاهی اوقات برای هر دو طراحی شده‌اند.

کاندوم های بی‌حس کننده

برای کسانی که میخواهند رابطه جنسی شان طولانی تر شود مورد استفاده قرار میگیرد و خرید کاندوم تاخیری یکی از پر فروش ترین ها برای افراد مختلف میباشد و همچنین کسانی که دارای مشکل زود انزالی هستند این نوع پیشنهاد میشود.

خرید روان کننده به عنوان یک کالای تکمیل کننده جنسی نام برده میشود ژل ها عملکرد متفاوتی بر روی رابطه جنسی میگذارد که با عمل افزایش میل جنسی موجب افزایش لذت جنسی در حین رابطه میشود و از همه مهم تر اینه که جنس ژل بر پایه آب باشد تا هیچ ضرر و عوارضی برای سلامت نداشته باشد در نظر داشته باشید خرید ژل روان کننده از فروشگاه اینترنتی تیبوکا چند مزیت دارد . و آن عبارت است از:

 • این فروشگاه به صورت صریح اصل بودن و دارا بودن بهترین قیمت  را ضمانت میکند و در غیر نارضایتی میتوانید آنرا پس از ۵ روز پس بفرستید.
 • دارای تخفیفات ماهانه فوق العاده ویژه که میتوانید از آن بهره مند شوید
 • ارسال کالا به صورت کاملا محرمانه
 • تحویل کالا درب منزل برای کل کشور
 • مشاوره رایگان و آنلاین بدوون هیچ رودروایسی
 • پرداخت در فروشگاه اینترنتی

باید توجه داشته باشید که قبل از خرید ژل روان کننده و هر محصول دیگری از اطلاعات محصول و نحوه استفاده صحیح از آن استفاده کنید و یاد بگیرید تا به صورت اصولی از آن استفاده کنید حتما مطمئنیم که بتوانید بهترین عملکرد را در رابطه جنسی داشته باشید.

مواد بی حس کننده اکثرا توسط پزشک تجویز میشود اما علاوه بر کارهای پزشکی مانند دندان پزشکی ، اتاق عمل و غیره برای کارهای جنسی نیز مورد استفاده قرار میگیرد چرا که اکثر مصرف کنندگان خرید ژل تاخیری را برای کنترل انزال در رابطه جنسی تهیه مینمایند نکات بسیار مهم برای استفاده از این محصول بی حس کننده در  داخل صفحه خرید ژل تاخیری در فروشگاه تیبوکا به صورت کامل به آن پرداخته شده است.

قبل از خرید ژل تاخیری حتما مکانیزم عملکردی ژل تاخیری و نکات مهم در مورد آن را بخوانید تا بهترین نتیجه را در رابطه با این مورد داشته باشید. در نظر داشته باشید که بالا بودن دوز مواد تاخیری محصول کیفیت محصول را نشان نمیدهد بلکه نشان دهنده کیفیت محصول آن است که در حین دارا بودن نعوظ ، آلت تناسلی نیز بیحس شده باشد و هیچ حساسیت برای فرد مورد نظر پیش نیاورد در ضمن باید بدانید که علاوه بر بیحسی نسبتا خوب حس لذت جنسی برای آقایان باقی بماند.

حرف آخر:

امیدواریم توانسته باشیم یک فروشگاه اینترنتی بهداشتی به نام تیبوکا را با تمام کیفیتی که دارد به شما معرفی کرده باشیم و طبق بررسی های ما  فروشگاه زناشویی و رسمی تیبوکا با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک و لوگو ساماندهی از وزارت صنعت معدن و تجارت، ما را ایجاب کرد تا این فروشگاه اینترنتی زناشویی را به شما معرفی کنیم. علاوه بر سرویس هایی که در قسمت بالا بیان کردیم لازم دانستیم تا دوباره و با توضیح کامل تر این موارد رو بهتر بپردازیم تا انتخاب بهتری داشته باشید:

 • مشاوره تخصصی: تیبوکا با مشاوران تخصیصی که دارد امکان انتخاب محصول مناسب را برای شما فراهم می کند.
 • ضمانت بهترین قیمت: این وبسایت نسبت به وبسایت های دیگر از قیمت مناسب تری برخوردار است.
 • با کیفیت و اصل بودن کالا: فروشگاه اینترنتی تیبوکا با دارا بودن تمامی کالاهای کاملا اورجینال و با کیفیت و مجوز های لازم برای فروش در سطح کشور توانسته رضایت ۹۰% رابه خود جلب کند.
 • ارسال کاملا محرمانه: این سبد اینترنتی تمام تلاش خود را در راستای حفظ اطلاعات و حریم شخصی مشتریان و روند ارسال کالا به کار گرفته، بدین ترتیب که کالای خریداری شده تنها در بسته بندی های خاص به گونه ای که قابل تشخیص برای دیگران نباشد ارسال می کند و مامور پست به هیچ عنوان از محتویات داخل بسته اطلاعی ندارد.
 • ارسال سریع: کاربرانی که ساکن تهران هستند میتوانند سفارش خود را در همان روز ثبت سفارش دریافت نمایند و کاربران غیر از ساکن تهران سفارشات خود را از طریق پست پیشتاز که سریع ترین روش ارسال پستی است دریافت می کنند

در پایان یک مسئله و سوال بسیار کنجکاو کننده برای ما پیش آمده : که این فروشگاه چگونه توانسته خرید کاندوم برای خارج از کشور را فراهم کند؟؟؟؟

توجه! با توجه به مشکل اصلی خجالت و افکار منفی مردم نسبت به خرید کاندوم از داروخانه در این بررسی به خرید کاندوم از داروخانه نپرداختیم. و پیشنهاد ما اینه که برای یکبار این سایت فروشگاهی را تجربه کنید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین