بیوگرافی رامبد جوان

رامبد جوان , بیوگرافی رامبد جوان , زندگینامه رامبد جوان , اینستاگرام رامبد جوان

معرفی کوتاه رامبد جوان
نام اصلیرامبد
نام خانوادگیجوان
تاریخ تولد۱۳۵۰/۱۰/۱
محل تولدتهران
تحصیلاتدیپلم

rambod javan , رامبد جوان و سحر دولتشاهی , همسر دوم رامبد جوان

رامبد جوان و سحر دولتشاهی

بیوگرافی و زندگینامه

رامبد جوان متولد یکم دی ماه ۱۳۵۰ در شهر تهران ( محله شهر آرا ) است. پدر و مادرش اهل تبریز هستند و اصالتش به تبریز باز می گردد. نکته جالب در بیوگرافی رامبد جوان این است که تحصیلاتش را تا مقطع دیپلم ادامه است.

رامبد یک خواهر بزرگ تر از خود به نام پوپک دارد. یکی از نکات جالب در کودکی اش این است که با رضا شفیعی جم یکی از بازیگران معروف کمدی همسایه دیوار به دیوار بوده اند. بازیگران مورد علاقه اش استیو مک کویین ، بروسلی و جکی چان هستند.

یکی از نکاتی که برای او حاشیه های زیادی درست کرده است ازدواج هایش است. او تا به حال سه بار ازدواج کرده است. همسرانش به ترتیب ماندانا روحی ، سحر دولتشاهی و نگار جواهریان نام دارند و هر سه هنرمند هستند.

روند بازیگری رامبد جوان به ترتیب در تئاتر ، تلویزیون و سینما بوده است. با بازی در سریال خانه سبز در کنار بازیگرانی همچون مهرانه مهین ترابی و خسرو شکیبایی به شهرت دست یافت و با بازی در سریال کت جادویی جایگاه خود را تثبیت کرد.

رامبد جوان و ماندانا روحی , همسر اول رامبد جوان , ماندانا روحی زن رامبد جوان

رامبد جوان و همسر اولش ماندانا روحی

ازدواج و طلاق سحر دولتشاهی

رامبد جوان چند سال در گروه تئاتر آتیلا پسیانی فعالیت می کرد و در صحنه تئاتر به واسطه دوستان مشترک خود و سحر دولتشاهی با وی آشنا شد. رامبد با پدر سحر دولتشاهی صحبت می کند و یک جشن خیلی ساده می گیرند.

و به همین ترتیب زندگی مشترکشان را شروع می کنند. در سال ۹۳ شایعه های در مورد طلاق و جدایی این دو بازیگر در شبکه های مجازی مطرح شد که در سال ۹۴ با مصاحبه سحر دولتشاهی مشخص شد که زندگی مشترک این زوج به پایان رسیده است.

سحر دولتشاهی در این مصاحبه گفت : سال ۹۳ با اینکه سال شلوغی برایم بود اما در تنهایی لذت بخشی سپری شد. هم به عنوان بازیگر هم جهات دیگر در زندگی رشد داشتم. سال ۹۳ شیرینی خودش را داشت و یک رهایی جالبی برایم اتفاق افتاد.

سحر دولتشاهی بازیگر نقش فرنگیس در فیلم چهار راه استانبول در ادامه گفت که برای سال ۹۴ و همه سال هایی که می آیند هم امیدوارم مهر بیشتری وجود داشته باشد و هم از طرف من نسبت به اطرافیانم و از طرف آنها نسبت به من.

vhlfn hk , رامبد جوان و نگار جواهریان , همسر سوم رامبد جوان , رامبد جوان و همسرش

رامبد جوان و همسرش

آشنایی و ازدواج با نگار جواهریان

ابتدا ازدواج رامبد جوان و همسر نگار جواهریان به صورت عمومی اعلام نشده بود و افراد کنجکاو در مورد این ستاره ها از روی عکس های دو نفره منتشر شده از آنها حدس هایی در مورد ازدواج این دو بازیگر محبوب می زدند.

در تیر ماه ۹۴ یک سایت سینمایی خبر ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان را تایید کرد. در ادامه این سایت اعلام کرد که این دو بازیگر مشهور در جریان یک نمایش به نام دیوار چهارم با هم آشنا شده اند که موجب ازدواج شان شده است.

برای اولین بار رامبد جوان در ویژه برنامه سه ستاره که در عید نوروز سال ۱۳۹۵ پخش شد به صورت رسمی ازدواج  خود و نگار جواهریان را تایید کرد. او در این برنامه از نگار جواهریان به عنوان یکی از اعضای خانواده اش نام برد.

همچنین ببینید : نگار جواهریانسحر دولتشاهی


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین