باشگاه ورزشی موج در منطقه دزاشیب تهران

شناسایی باشگاه های ورزشی نزدیک منطقه سکونت به شما کمک می کند تا بهتر بتوانید ورزش را دنبال کنید و به اهداف خود در این زمینه برسید. پس ما در این مقاله به معرفی یکی از بهترین باشگاه های بدنسازی و ورزشی در منطقه ی دزاشیب تهران پرداخته ایم که امیدواریم برای اهالی این منطقه مفید واقع شود.

باشگاه ورزشی موج

باشگاه ورزشی موج در منطقه دزاشیب تهران با ست کامل تجهیزات بدنسازی، آمادگی جسمانی، هوازی، دیواره صخره نوردی، طناب صعود، کتل بل و همچنین کادری مجرب و آزموده در خدمت ورزشکاران عزیز می باشد. در این باشگاه امکانات و خدمات برای ورزش های تناسب اندام، بدنسازی، آمادگی جسمانی، سنگنوردی و اسپینینگ در تمامی سطوح از مبتدی تا قهرمانی ارایه می گردد.

فهرست سرویس های باشگاه ورزشی موج به شرح زیر هستند:

 • بدنسازی
 • سنگنوردی
 • آمادگی جسمانی
 • تی آر ایکس
 • اسپینینگ
 • بتل روپ
 • ست کتل بل
 • لاغری
 • چاقی
 • تناسب اندام
 • برنامه غذایی
 • برنامه تمرینی
 • مربی خصوصی
 • آموزش صخره نوردی

باشگاه بدنسازی موج در منطقه دزاشیب

ورزش بدنسازی دارای سطوح مختلف از مبتدی تا پیشرفته می باشد. باشگاه موج در اندرزگو افتخار دارد با دسترسی به ست کامل دستگاه های بدنسازی در خدمت علاقمندان به این شاخه باشد. فهرست تجهیزات باشگاه به شرح زیر هستند:

 • ست کامل دستگاه های بدنسازی از قبیل سیم کش، رویینگ، کراس اور، جلوبازو سیم کش، اسمیت، کرانچ، زیرشکم، رک اسکات، هک پا، پرس پا…

ورزش های هوازی و آمادگی جسمانی

ورزش های هوازی فواید بسیاری دارند که از جمله آنها می توان به افزایش استقامت، بهبود کلی سلامتی و کاهش وزن اصولی اشاره کرد. شما می توانید با استفاده از دستگاه های مختلف در باشگاه ورزشی موج فرمانیه از قبیل تردمیل، دوچرخه ثابت و دوچرخه مبلی اقدام به تمرینات هوازی کنید و آمادگی جسمانی خود را افزایش دهید.

به علاوه می توانید از برنامه ریزی تمرینی ما برای انجام تمرینات HIIT برای چربی سوزی بهتر و افزایش راندمان تمرین بهره ببرید.

باشگاه دزاشیب

سنگنوردی در باشگاه ورزشی موج

سنگنوردی، در داخل سالن! یک ورزش عالی و لذت بخش می باشد. طبق تحقیقاتی که در آلمان به عمل آمده است، این ورزش یکی از جذابترین ورزشهای قرن بیست و یکم می باشد. اگر به دنبال یک ورزش جذاب و مهیج هستید ما سنگنوردی را به شما پیشنهاد می کنیم.

باشگاه سنگنوردی موج با داشتن دیواره سنگنوردی بولدرینگ به مساحت ۱۲۰ متر مربع و مربیان خوب در این زمینه آماده خدمت رسانی در این زمینه نیز می باشد. جالب است بدانید که از سال ۲۰۲۰ این ورزش در بین ورزشهای المپیکی قرار گرفته است. با این دنیا آشنا شوید.

 • ست کامل وزنه های آزاد شامل انواع هالتر، شراگ، دمبل ها در سایزهای مختلف سبک تا فوق سنگین

همچنین می توانید از خدمات برنامه ریزی تمرینی تخصصی در سطوح مختلف مبتدی و پیشرفته در باشگاه ورزشی موج یاد کرد. شما همینطور می توانید با مربی خصوصی نتیجه بهتری از نتایج تمرینی خود کسب نمایید.

کاهش وزن یا لاغری و همچنین افزایش توده عضلانی یا چاقی یکی دیگر از خدمات در حال ارایه باشگاه ورزشی موج فرمانیه می باشد. ما در باشگاه موج با ارایه برنامه ریزی تمرینی و همچنین رژیم غذایی متناسب با هر فرد در این زمینه فعالیت می کنیم. ترکیب تمرینات صحیح و همچنین اصلاح رژیم غذایی به شکل علمی آن تضمین کننده دستیابی به بهترین نتایج در این زمینه خواهد بود.

باشگاه بدنسازی دزاشیب

تی آر ایکس

ورزش تی آر ایکس TRX به عنوان یک ورزش معلق بر اساس وزن بدن به طور همزمان قدرت، تعادل، انعطاف پذیری و ثبات در مرکز بدن انسان را توسعه می دهد. تی آر ایکس  TRX یک ابزار آموزشی قابل حمل است که گرانش و وزن بدن کاربر را برای تکمیل صدها تمرین به ارمغان می آورد. ورزش تی آر ایکس بی نهایت مقیاس پذیر است، بنابراین بدون توجه به جایی که در آن ورزش می کنید، شما می توانید یک تمرین سریع، سرگرم کننده و موثر برای تمام بدن در هر نقطه داشته باشید، به عبارتی با استفاده از گرانش و وزن بدن می توانید برای انجام صدها تمرین استفاده کنید و خود را به چالش بکشید – زیرا شما می توانید به سادگی موقعیت بدن خود را برای بیشتر یا کمتر کردن مقاومت تنظیم کنید.

در باشگاه ورزشی موج می توانید از خدمات تی آر ایکس به خوبی بهره ببرید.

مشاوره و برنامه ریزی تخصصی ورزشی

اهمیت برنامه ریزی خوب از نظر کسی پوشیده نیست. برنامه ریزی و راهنمایی درست ورزشی، مسیر رسیدن به هدف را هموار می کند.

باشگاه ورزشی موج همچنین افتخار دارد به عنوان اولین مرکز تخصصی آمادگی جسمانی ورزشهای کوهستانی مانند کوهنوردی، سنگنوردی، اسکی، اسکای رانینگ و تریل رانینگ، در خدمت ورزشکاران عزیز باشد.

آدرس باشگاه ورزشی موج در منطقه دزاشیب

باشگاه ورزشی موج در منطقه ۱ تهران، خیابان فرمانیه غربی (لواسانی غربی) خیابان جباریان، عظیمی، مسجدی، پلاک ۱۸ واقع شده است.

این مجموعه ورزشی همچنین در نزدیکی خیابان اندرزگو می باشد.

تلفن باشگاه موج

برای کسب اطلاعات پیرامون ثبت نام و قیمت ها با شماره زیر تماس حاصل کنید.

۰۲۱۲۲۲۱۴۵۵۸

نکات مهم باشگاه بدنسازی

در ادامه این مطلب به معرفی برخی از مهمترین نکات که در باشگاه بدنسازی لازم است رعایت کنید خواهیم پرداخت:

بهداشت را رعایت کنید.

به نظر ساده می رسد اما در عمل گاها همه ما نسبت به آن سهل انگاری می کنیم. رعایت بهداشت نه تنها محیط را برای دیگران بهتر می کند بلکه باعث میشود حس خوبی نسبت به تمرین کردن داشته باشیم. از مهم ترین نکات در این رابطه به موارد زیر می شود اشاره کرد.

 • از لباس تمیز استفاده کنید. پس از هر جلسه تمرین لباس خود را بشویید و برای جلسه بعدی آماده کنید. به این شکل اطمینان پیدا می کنید که لباس شما برای جلسه بعدی آماده است. همچنین بهتر است از دو دست لباس استفاده کنید. انداختن ساک باشگاه یک گوشه پس از تمرین باعث می شود لباس خیس از عرق شما تبدیل به یک مزرعه مناسب برای انواع قارچها شود که در نتیجه می تواند به راحتی پوستتان را بیمار کند.
 • با خودتان حوله ببرید. یک حوله کوچک استفاده کنید که در هنگام انجام حرکات روی تخته ها بیاندازید. به این شکل احتمال انتقال بیماری ها تا حد بسیار زیادی کاهش می یابد و در نتیجه سالم تر می مانید.
 • از اسپری بدن استفاده کنید. نیازی نیست یک اسپری را روی بدن خود خالی کنید و فقط یک فشار کوچک شاید بتواند تفاوت چشم گیری ایجاد کند.
 • قبل، حین و بعد تمرین آب بنوشید. برای یک تمرین یک ساعتی یک تا یک و نیم لیتر نوشیدن آب می تواند تفاوت چشم گیری ایجاد کند.
 • بعد از تمرین دوش بگیرید. این نه تنها برای بهداشت، بلکه برای ریکاوری نیز اهمیت دارد و استرس بدن را کاهش می دهد.

قبل تمرین گرم کنید

گرم کردن قبل از تمرین فواید زیادی دارد. این باعث می شود دمای بدن افزایش یافته و خون به عضلات مختلف شما برسد. همچنین انعطاف پذیری و دامنه حرکتی را هم افزایش خواهد داد. به ترتیب زیر عمل کنید.

 • ۵ تا ۱۵ دقیقه هوازی سبک تا متوسط داشته باشید. اگر لاغر اندام هستید ۵ تا ۱۰ دقیقه و اگر اضافه وزن دارید شاید ۱۵ دقیقه برایتان مناسب تر باشد. می توانید از دویدن، راه رفتن روی تردمیل، تردمیل در شیب، دوچرخه ثابت و طناب زدن بهره بگیرید. دقت کنید که لازم نیست این هوازی شدید باشد چرا که شدید بودن تمرین باعث می شود انرژی شما برای وزنه زدن تحلیل برود.
 • چند نرمش انجام دهید. حرکاتی مانند چرخاندن دست ها، چرخش کمر، اسکات با وزن بدن، لانگز با وزن بدن، پروانه و مانند آن باعث می شود برای انجام حرکات سنگین تر آماده شوید.
 • از کشش های ایستا اجتناب کنید. کشیدن و نگه داشتن برای پس از تمرین مناسب تر است.

به برنامه خود پایبند باشید.

بر اساس برنامه خودتان تمرین کنید و از زدن تمرینات اضافی اجتناب کنید، اگر فکر می کنید که برنامه تان لازم است تغییر کند ابتدا با مربی مشورت نمایید تا از نظرات یک فرد با تجربه تر بهره مند شوید. انجام حرکات بیش از حد و مدل به مدل بدون ترتیب به جای نتیجه گیری بهتر حتی می تواند نتیجه عکس به همراه داشته باشد.

تمرین کردن بدون برنامه مانند سفر رفتن بدون نقشه و هدف است. هر چقدر هم تند برید مشخص نیست که قرار است به کجا برسید و از کدام مسیر بهتر است بروید.

فرم صحیح و دامنه کامل حرکتی

یکی از اشتباهات رایج در باشگاه ها فدا کردن فرم صحیح در برابر وزنه سنگین است. اگر نمی توانید فرم صحیح یک حرکت مانند اسکات را بزنید به معنای آن است که قدرت کافی برای تمرین کردن با آن وزنه را ندارید و لازم است از وزنه سبک تری استفاده کنید. انجام نصفه نیمه حرکات نه تنها باعث می شود که نتیجه نگیرید بلکه مفاصل شما هم ممکن است بیش از حد تحت فشار قرار گرفته و آسیب ببینند.

سوال کنید

هیچ اشکالی ندارد که سوال کنید. هر کسی چیزهایی را می داند و بسیاری از چیزها در جهان هست که هیچ کدام از ما نمی دانیم. سوال کردن به شما امکان می دهد خیلی راحت یاد بگیرید و مطمئن باشید باشگاههای ورزشی مملو از مربیان و ورزشکاران با اخلاقی است که با روی باز و خوشنودی پاسخ سوالات شما را می دهند. در مورد نحوه صحیح حرکات و نکاتی که می تواند به شما کمک کند تا عملکرد بهتری داشته باشید بپرسید. این دریچه شما به سمت یادگیری سریع خواهد بود.

تایم تمرین را محدود کنید.

بهترین مدت زمان یک جلسه بدنسازی یک ساعت است و در هر صورت یک جلسه نباید از ۹۰ دقیقه فراتر رود. جلسات طولانی تر به جای رشد بیشتر باعث اتلاف وقت و حتی خستگی می شوند. اگر فکر می کنید که لازم است بیشتر از این تمرین کنید شاید بهتر باشد به جلسات تمرین خود بیافزایید. اما انجام تمرینات قدرتی بیش از این زمان اغلب باعث فرسودگی و فدا کردن کیفیت به پای کمیت می شود که باید به آن توجه داشت.

دوستانه رفتار کنید

یک فرد هوشمند با دیگران دوستانه رفتار می کند و همیشه به دنبال دوست است. یک مثل قدیمی می گوید که هزار دوست کم است و یک دشمن زیاد. دریچه دوستانه برخورد کردن هم از سلام و یک لبخند شروع می شود. به همین راحتی محیط باشگاه برای شما و دیگران جای بهتری خواهد بود که باعث می شود انگیزتان نیز برای تمرین کردن به شدت افزایش یابد.

زیاده روی نکنید

پریدن روی آخرین وزنه و یا هفته ای ۷ جلسه تمرین کردن شاید اغوا کننده باشد اما باید به اصول ورزش احترام گذاشت. اگر تازه کار هستید نهایتا هفته ای ۳ تا ۴ جلسه برایتان کافی خواهد بود. پس اجازه دهید بدنتان با صبر پیشرفت کند و دچار عجله نشوید. افراد با تجربه تر می توانند از تمرینات بیشتر البته به ریکاوری اصولی و بهتر بهره مند شوند.

بین وعده غذای اصلی و تمرین ۲-۳ ساعت فاصله بیاندازید.

پس از خوردن یک وعده غذایی کامل بدن هوشمند ما خون را روانه دستگاه گوارش می کند. حال فکر کنید که در چنین شرایطی ما خون را به سمت عضلات روانه کنیم. این حالتی است که می تواند باعث دل درد و کاهش شدید کیفیت تمرین شود. حتما بین وعده غذایی اصلی و تمرین ۲-۳ ساعت فاصله بیاندازید تا احساس سنگینی گوارش از بین برود و سپس تمرین کنید.

سرد کردن پس از تمرین

خسته شده اید و حق دارید. اما سرد کردن پس از تمرین به اندازه خود تمرین اهمیت دارد. جالب است بدانید که چند دقیقه تمرینات کششی می تواند اثر تمرینات شما را حتی تا ۱۹ درصد افزایش دهد. این عدد آنقدر بزرگ است که نمی شود آنرا نادیده گرفت. چند حرکت کششی انتخاب کنید. بهتر است این حرکات در ارتباط با تمریناتی باشد که در آن روز انجام داده اید. سپس هر عضله را کشیده و برای ۲۰ ثانیه در سطح احساس کشش نگه دارید. نیازی به ضربه زدن هم نخواهد بود.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین